KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 3743253

nr 374 3253

Blyerts

2 st. signerade, badande kvinnor, 16x12

Utrop:

300 kr

Såld:

600 kr

måndag 5 september 2005